Zwierzęce motywy dla małego alergika

Twojemu dziecku marzy się własny pies, ale jest uczulone na sierść? Chciałoby pojeździć konno, ale całe pokrywa się wysypką po podejściu do konia? Niestety, na alergie nie możemy wiele poradzić, jednak możemy doradzić sposoby na częściowe spełnienie tych marzeń. Sama pościel ze zwierzętami sprawi, że Twoje dziecko przeniesie się do dżungli, gdzie w snach będzie mogło się bawić z szympansami i lemurami.

Tapety

Zapomnij o tych brzydkich, odłażących ze ścian tapetach, które w starych mieszkaniach potrafiły wyrządzić więcej szkód niż faktycznie je przyozdobić. Obecnie produkowane tapety stanowią niemałą konkurencję dla farb, a z powodu niezwykłej wytrzymałości oraz olbrzymiego wyboru wzorów. Dzięki temu z łatwością przeobrazisz pokój swojego dziecka w raj dla dzikich zwierząt, a jeśli mu się znudzą po jakimś czasie, to równie bezproblemowo zmienisz go w azyl dla psów i kotów. Nie musisz się przy tym martwić, że dziecko je zniszczy w szale zabawy. Stosowane w tapetach materiały umożliwiają wykorzystywanie ich w najbardziej wymagających pomieszczeniach, takich jak kuchnia i łazienka, więc nie będą im straszne niszczycielskie zapędy kilkulatka.

Zabawki

W pierwszej chwili na myśl przychodzą urocze pluszaki, prawda? I bardzo dobrze, bo każde dziecko powinno mieć swojego ukochanego misia, albo innego zwierzaczka w pluszowym wydaniu. Niekoniecznie musi to być twór Made in China, bo obecnie w Internecie możemy znaleźć cudowne maskotki robione przez polskich rękodzielników. Nie tylko takie zabawki są wyższej jakości, ale masz również pewność, że ktoś włożył serce w uszycie każde z nich. Innym świetnym pomysłem będą najróżniejsze zestawy z miniaturowymi i całkiem realistycznymi figurkami zwierząt. Dostępne są całe gospodarstwa rolne, kluby jeździeckie ze stajniami, a także komplety przedstawiające zwierzaki w ich naturalnym środowisku, jak las czy sawanna.

Zwierzęce motywy dla małego alergika - Koniec z nudą w sypialni!
4.3 (86.11%) 61 głosów